22 września w Białymstoku odbyła się Uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2022/2023 połączona z Podsumowaniem Współzawodnictwa Sportowego Szkół Województwa Podlaskiego za rok szkolny 2021/2022 oraz Festynem dla Dzieci i Młodzieży.

Miniony rok szkolny dla naszych uczniów oraz ich nauczycieli zakończył się wieloma sukcesami sportowymi zarówno w lekkiej atletyce, drużynowych grach zespołowych oraz turniejach indywidualnych. Wyniki te przyczyniły się do wysokiej lokaty w klasyfikacji wojewódzkiej naszej szkoły: Igrzyska dzieci: IV miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół małych (R. Zająć, P. Wasik) I miejsce w szkołach małych (chłopcy) nauczyciel Piotr Wasik XII miejsce w szkołach małych (dziewczęta) nauczyciel Renata Zając Igrzyska młodzieży: XVIII miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół dużych (M. Dąbrowska, G. Fabiszewski) VIII miejsce w klasyfikacji szkół dużych (dziewczęta) nauczyciel Maria Dąbrowska XXXV miejsce w klasyfikacji szkół dużych (chłopcy) nauczyciel Grzegorz Fabiszewski 

Odbyła się także sztafeta dziewcząt szkół dużych o puchar Marszałka województwa .Udział wzięło osiem sztafet ,Nasze wspaniałe sportsmenki zajęły piąte miejsce .Gratulacje ,jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z waszego wyniku!!